Предложить новость
Присоединиться к нам

Незабаром у Харкові пройде фестиваль моди Kharkiv Fashion 2019

5 марта 2019
Просмотров: 208
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

З 21 по 23 березня у Харкові відбудеться фестиваль моди Kharkiv Fashion 2019. Цей захід проходитиме вже вп’яте. 21 березня – фінал Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів «Start Fashion», а також дизайн-маркет. А ще, окрім традиційних заходів, у рамках проекту відбудеться форум, на якому провідні експерти модної індустрії України поділяться своїми професійними секретами, проведуть майстер-класи, які зацікавлять не тільки працівників сфери моди, а й усіх гостей заходу.
На подіумі ж будуть представлені як дизайнерські колекції, так і одяг торгових марок. Таким чином, це можливість просування і тих, і інших на український і міжнародний ринки. А 4 березня відбувся півфінал Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів «Start Fashion». Журі відбирали із 130 робіт найкращі, які будуть представлені у фіналі 21 березня. Тож, фестиваль моди Kharkiv Fashion 2019 стартує 21 березня на арт-заводі «Механіка».
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/UCOlBapP0bXK4a9-UjQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0