Предложить новость
Присоединиться к нам

11 тисяч працівників з початку року легалізували на Полтавщині

30 ноября 2018
Просмотров: 7
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Питання легалізації трудових відносин на Полтавщині серед пріоритетів, адже від цього залежить наповнення, як державного так і Пенсійного фондів. За не офіційними даними, нині в області заробітну плату «в конвертах» отримують майже 100 тисяч людей. Нелегальна зарплата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Тому, легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості нині – один із пріоритетних напрямів роботи державних служб.
Нагадаємо, восени цього року Уряд України ухвалив розпорядження «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» та зобов’язав органи Держпраці, фіскальної служби, місцевого самоврядування посилити контроль за легалізацією найманої праці у галузях будівництва, сільського господарства, сфері надання послуг.
Відповідно до статистичних даних, середньогалузевий показник по заробітній платі у будівельників становить 10 тисяч гривень. Середня заробітна плата по Полтавській області – 7,8 тисячі гривень, в місті Полтава – 8,5 тисячі гривень.
Нині в обласній службі зайнятості на обліку перебувають понад 14 тисяч безробітних. Рівень зареєстрованого безробіття знизився і становив 1,7 % проти 1,9 % станом на 01.10.2017 року.
Служба зайнятості області організувала та провела 446 інформаційних семінарів на тему «Легальна зайнятість». Лекції прослухали 6,5 тисячі безробітних.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *