Предложить новость
Присоединиться к нам

22 мільйони гривень заборгованості по заробітній платі стягнули державні виконавці Полтавщини

23 января 2019
Просмотров: 64
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Питання забезпечення виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних із трудовими правовідносинами, має важливу соціальну значимість та є одним із пріоритетних напрямів роботи органів державної виконавчої служби ГТУЮ у Полтавській області.
Протягом 2018 року на виконанні у відділах ДВС знаходилося 1 213 таких документів на загальну суму понад 22 мільйони гривень.
Впродовж звітного періоду завершено 483 виконавчих провадження зазначеної категорії на суму майже 9 мільйонів гривень, з них фактично виконано 437 виконавчих документів на суму понад 6,5 міліонна гривень.
Усього в Полтавській області 26 підприємств—боржників. Серед найбільших підприємство «Пласт», ТОВ «Гадячсир», «Полтавський хлібокомбінат».
Нині в області вдало працює спеціально створена комісія з питань контролю за виплатою та погашенням заборгованості із заробітної плати, забезпечення своєчасної сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, надходжень до бюджетів усіх рівнів.
За даними управління Держпраці, у Полтавській області з початку 2018 року заборгованість із виплати заробітної плати зросла рівно на 6 мільйонів гривень. Лише за офіційними даними нині ця сума становить 43,8 мільйона гривень.

Комментарии - 0