Предложить новость
Присоединиться к нам

33 мільйони гривень виділять на соціальний захист населення Полтавської області

30 января 2019
Просмотров: 48
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

На Полтавщині успішно реалізується Комплексна програма соціального захисту і соціального забезпечення населення, яка забезпечує надання реальної підтримки найбільш вразливим категоріям населення області за рахунок коштів обласного бюджету. Під дію програми підпадає майже 36 тисяч мешканців області.
На реалізацію напрямів Програми у 2018 році спрямовано 25,4 мільйона гривень. На 2019 рік передбачено майже 33 мільйони гривень.
Нині програма реалізується по 28 напрямах. Вона не дублює державні програми, а, навпаки, спрямована на вирішення тих питань, які ними не охоплені.
До речі, за кількістю напрямів програма займає перше місце в державі.
Першочерговим завданням залишається підтримка сімей загиблих учасників АТО. Продовжено виплату соціальної стипендії на кожну дитину загиблих учасників АТО у розмірі прожиткового мінімуму. З обласного бюджету у поточному році для цього буде спрямовано 2,2 мільйона гривень, що дасть можливість щомісяця отримувати виплату на всіх 88 дітей з таких сімей.
Через дію Програми гарантовано санаторно-курортне оздоровлення всім сім’ям загиблих учасників АТО. Вже третій рік вказана пільга надається і членам сімей загиблих воїнів-інтернаціоналістів.
Протягом 2017—2018 року в санаторно-курортних закладах області пройшли оздоровлення 230 членів сімей загиблих. Середня вартість путівки у 2018 році склала 10 тисяч гривень. У 2019 році ця сума зросте до 12 тисяч.
Цього року на вказані цілі з обласного бюджету виділено 1,7 мільйона гривень.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *