Предложить новость
Присоединиться к нам

Адвокат vs коп: за ґрати на 8 років за чесне виконання обов’язків

10 сентября 2018
Просмотров: 12
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

У Червонозаводському районному суді міста Харкова нещодавно відбулось слухання щодо справи Дениса Євдокіменка, поліцейського, який затримав адвоката, чим, на думку останнього, перевищив свої посадові обов’язки.
На перехресті проспекту Науки та вул. Бакуліна у патрульних поліцейських спрацювала система «Рубіж», яка автоматично ідентифікує номерні знаки транспортного засобу, що знаходяться у розшуку. Зупинивши автівку, поліціянти попросили водія надати посвідчення та документи на транспортний засіб. За кермом Лексусу був народний артист та президент Асоціації афганських громадян у Харкові Сиддик Хваджа Хафизула, а сам автомобіль належав його дружині. За несплату комунальних послуг власницею на авто було накладено штраф у розмірі 50 тисяч гривень. Однак Сиддик вирішив звернутися до свого адвоката, аби автівку не евакуювали.
Приїхавши на місце подій, адвокат Юрій Кубай намагався перешкоджати діяльності патрульних. Усі доводи представників правопорядку для Кубая були недостатніми. Коли приїхав евакуатор, адвокат починає блокувати доступ до машини. Попередження про затримання на «бунтівника» також не діють і тоді, патрульні наділи наручники на нього.
Зараз Юрій Кубай без будь-яких докорів сумління на своїй сторінці у Facebook привселюдно принижує гідність Євдокіменка. В свою ж чергу Денис гідно підтримує статус доброчесної людини і не піддається на провокації, щиро сподіваючись, що справедливість візьме гору, і після цього інциденту люди «з корочкою» перестануть бути привілейованими. Наразі проти патрульного відкрили кримінальне провадження за ст. 365 «Перевищення влади або службових повноважень».

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *