Предложить новость
Присоединиться к нам

Чий підвал? ОСББ продовжує боротися за свої права на власність

28 ноября 2018
Просмотров: 18
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

У будинку, що знаходиться за адресою Шатилівська, 5 уже п’ятий рік з’ясовують, кому насправді належить підвал. У 2013 році приміщення підвалу було у критичному стані: бруд, сміття та несправні труби. За словами мешканців, там були гулянки та збиралися місцеві наркомани. Коли ж будівля у 2016 році перейшла на баланс ОСББ, голова та члени правління швидко навели в підвалі лад. З того часу на квадратні метри з’явилося багато бажаючих. Справа в тому, що у 2013 році приміщення підвалу нотаріально було передано у комунальну власність, а потім незрозумілим чином власнику «Клубы по интересам» , який має безпосередню причетність до Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту. Таким чином, Департамент, згідно свого загального положення, має право в межах своїх повноважень укладати від свого імені угоди з юридичними та фізичними особами, набувати майнових і особистих немайнових прав. Мешканці будинку підозрюють, що дуже скоро це приміщення опиниться в руках приватного власника, який, у свою чергу, забудує приміщення під свої потреби. Раніше до мешканців уже приходили люди з незрозумілими документами, які мали свої плани на підвал.
От тільки ніхто не врахував те, що він знаходиться у безпосередній залежності від комунікацій теплових мереж та водопостачання. Таким чином, приміщення підвалу не має права бути переданим до приватної особи.
Спочатку заволодіти підвалом мали бажання власники однієї з мереж спортклубів Харкова. Потім прийшла якась жіночка і заявила, що хоче зробити з цього приміщення центр для дітей з обмеженими можливостями. Але, як тільки на захист з’являлися мешканці і погрожували податися до суду, то всі потенційні приватні особи безслідно зникали.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *