Предложить новость
Присоединиться к нам

Харківські канібали на лаві підсудних: обвинувачувані проти ЗМІ

21 февраля 2019
Просмотров: 77
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

В Орджонікідзевському районному суді міста Харкова відбулося попереднє слухання щодо жахливої справи харківських канібалів: батька і сина – Максима та Ярослава Костюків. Чоловіків підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 ст. 115 (навмисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю), а також у придбанні та збереженні боєприпасів. Якщо вина підсудних буде доведена, то їм загрожує довічне ув’язнення.
Нагадаємо, у жовтні минулого року батько і син запросили до себе в гості знайомого Євгена Петрова. Під час застілля виникла сварка і господарі вирішили його вбити. За версією прокурорів, молодший тримав жертву, а старший завдавав ударів. Аби приховати злочин, тіло вбитого вирішили розчленити.
На перших допитах молодший Костюков зізнався, що батько з’їв деякі частини тіла жертви. Однак тепер він та його адвокат запевняють, що свідчення були отримані під тиском.
Наразі ж обидва обвинувачувані взагалі відмовляються свідчити в суді перед телекамерами і просять закритого засідання.
Костюков-старший лише повідомив, що служив у ООС з жовтня 2017 року на контрактній основі. Саме на ґрунті цього факту між вбитим та підсудними й виник конфлікт. На інші запитання чоловік відмовився відповідати у присутності ЗМІ. Костюков-молодший також вимагає закритого засідання.
Адвокат Олександр Звіряка та його підзахисний Максим Костюк подали клопотання до суду з проханням проводити слухання у справі в закритому режимі.
А прокурор звернувся до суду з клопотанням продовжити тримання під вартою обох підсудних на 60 діб без права застави.
Суд задовольнив клопотання представника прокуратури. Що ж до клопотання підсудного Костюка-старшого, то йому було відмовлено.
Наступне слухання у справі відбудеться 10 квітня. Подробиці дивіться далі у сюжеті.

 

Комментарии - 0