Предложить новость
Присоединиться к нам

«Ічнянщина оговтується від трагедії», — заступник голови ЧОДА Наталія Романова

11 октября 2018
Просмотров: 2
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

З метою оцінки обстановки в осередку пожежі на Ічнянщині авіація ДСНС здійснює розвідку технічної території арсеналу. Всього до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено більше тисячі осіб та 212 одиниць техніки. Фахівці активно обстежують територію. Про це повідомила заступник голови облдержадміністрація Наталія Романова під час чергового засідання профільного штабу.
В Ічні відновила роботу аптека, розгорнуто додаткову третю польову кухню. Від завтра до виконання обов’язків повернуться соціальні працівники, у тому числі і в 16-кілометровій зоні. Цілодобово працюють пункти медичної допомоги.
Надходять гуманітарні вантажі з регіону та інших областей. До речі, Кабінет Міністрів України розпорядився виділити з резервного фонду державного бюджету на 2018 рік 100 мільйонів гривень на подолання наслідків надзвичайної ситуації, що трапилася на території військового складу Міноборони в Ічнянському районі Чернігівської області. Проект розпорядження підготувало Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *