Предложить новость
Присоединиться к нам

Євгеній Капінус: Головне управління Пенсійного фонду України завершує перерахунок пенсій

6 февраля 2019
Просмотров: 71
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

У Полтаві підбили підсумки роботи Пенсійного фонду України у Полтавській області в 2018 році та визначили завдання на поточний. У обговоренні взяв участь голова ПФУ Євгеній Капінус.
На засіданні начальник Головного управління Пенсійного фонду у Полтавській області Володимир Тараторін зауважив, що нині пенсійним забезпеченням в області охоплено майже 438 тисяч громадян, з яких 22 тисяч – колишні військовослужбовці, а загальна сума виплачених мешканцям регіону пенсій протягом 2018 року склала 13,4 мільярда гривень, що на 2,6 мільйона більше, ніж за попередній рік.
У числі пенсіонерів Полтавщини налічується 84,5 тисяч громадян, які продовжують працювати. В області оперативно забезпечується виплата пенсій близько 9 тисячам вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей.
Голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус розповів, що наразі весь пенсійний фонд працює над одним великим завданням – проведення перерахунку пенсій. За його словами вже з березня наші пенсіонери отримають відповідне підвищення. Передбачено, що повинні на 50% врахувати індекс інфляції та на 50% зростання рівня середньої заробітної плати. В ПФУ сподіваються, що Уряд найближчим часом прийме відповідне рішення Кабінету Міністрів України, і проведуть перерахунки для пенсіонерів.
Начальник Головного управління додав, що у новий, 2019-й рік, із новими пенсіями увійшли як колишні військовослужбовці, так і окрема частина громадян, що одержують трудові пенсії. З 1 січня 2019 року військові пенсії на Полтавщині зросли, в середньому, на 415 гривень, а за два роки стануть більшими приблизно вдвічі.

Комментарии - 0