Предложить новость
Присоединиться к нам

«Кого обрали?»:на окупованих територіях Донецької та Луганської областей пройшли нелегітимні вибори

15 ноября 2018
Просмотров: 10
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

11 листопада на території окупованого Донбасу пройшли нелегітимні вибори. Мешканці невизнаної Донецької Народної Республіки обирали нового «лідера» після теракту, в якому загинув екс-очільник ДНР Олександр Захарченко. В інтернеті швидко поширилася інформація з поточною датою голосування. Навіть з’явилися відеоролики для залучення громадян, аби ті взяли участь у виборах. Молодь підкуповували, так званим, хайповим стилем нашумілого в мережах відеоролику. Але, як показали результати, люди все одно не прийшли віддати свій голос на виборчі дільниці. Явка на виборах на окупованих територіях Донецької і Луганської областей склала не більше 43% населення. Більш того, подейкують, що все було відомо заздалегідь. Адже як ще пояснити те, що результати виборчих перегонів стали відомі вже за один день?
Таким чином, головою невизнаної ДНР був призначений Денис Пушилін. З того часу, як на території Донбасу почалися перші міжусобиці, Пушилін зі своїм подільником Володимиром Маковичем були оголошені у розшук та обвинувачені за частиною 1 ст.109 (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади). Після цього на чоловіка було накладено низку санкцій країнами Євросоюзу. До цього Денис Володимирович вже мав шанс стати головою самопроголошеної ДНР, але не сталося. Замість цього він став помічником усім відомого Олександра Захарченка, та після його смерті став першим претендентом на очолення невизнаної республіки.
Що ж стосується переможця на окупованій території Луганської області, ним став екс-полковник Служби внутрішніх справ України Леонід Пасічник. Після початку конфлікту на Південному Сході України він перейшов на бік бойовиків. 9 жовтня 2014 року Леоніда Івановича призначили міністром невизнаної Луганської Народної Республіки. Після того, як Ігор Плотницький подав у відставку і полишив посаду голови ЛНР, на заміну йому прийшов Пасічник, який пояснив відставку попередника незадовільним станом здоров’я, мовляв, позначилися численні бойові поранення та наслідки контузії. Обидва кандидати наразі спрямовують свій політичний курс у сторону Російської Федерації, яка усіляко підтримувала окуповані території спонсоруванням тематичних відеороликів та забезпечила можливість проведення голосування на виборчих дільницях.

 

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *