Предложить новость
Присоединиться к нам

На 300 мільйонів гривень посадовці Полтавщини скоїли порушень у своїй у роботі

14 февраля 2019
Просмотров: 64
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

У 2018 році фахівці Управління Північно-Східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області провели 15 аудитів. Це в півтора рази більше, ніж у році попередньому.
За результатами державних фінансових аудитів у 2018 році об’єктам контролю надано 186 пропозицій, 126 з них виконано. 56 врахованих пропозицій дали результат на понад 46 мільйонів гривень.
Неефективних рішень, прийнятих посадовими особами, перевіряючими виявлено на суму 238 000 000 гривень.
Крім аудитів, продовжується й практика проведення ревізій. Під час них перевіряється відповідність прийнятого управлінського рішення вимогам чинного законодавства. Чиновники «напонарушували» майже на 70 мільйонів гривень.
До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено бюджетні порушення, застосовано 82 фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.
Правоохоронним органам передано матеріали 28 ревізій та одного державного фінансового аудиту, за результатами розгляду яких розпочато 18 досудових розслідувань та вручені три письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко вимагає ефективного використання коштів місцевих бюджетів, у тому числі на умовах співфінансування з різних рівнів скарбниць для вирішення актуальних соціально-економічних питань регіону.
Зокрема очільник області ініціює провести публічні навчання для керівників органів місцевого самоврядування щодо пріоритетності спрямування видатків.

Комментарии - 0