Предложить новость
Присоединиться к нам

На Херсонщині пенсіонер підозрюється у вбивстві дружини

27 ноября 2018
Просмотров: 17
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

У Каховський відділ поліції зателефонували мешканці багатоквартирного будинку. Люди розповіли, що у під’їзді їхній сусід поводиться агресивно та намагається втекти, а його дружина не виходить з квартири. Незадовго до цього люди чули сварку між подружжям.
На місці події слідчо-оперативна група побачила, що люди тримають чоловіка, котрий поводиться неадекватно і не міг пояснити, що сталося з його дружиною. Поруч лежав мішок з речами і документами пенсіонера. Двері у квартиру були зачинені, а господар сказав, що загубив ключі. Зважаючи на ситуацію, на місце були викликані рятувальники. Квартиру відчинили і всередині працівники поліції побачили тіло 86-річної жінки з ознаками насильницької смерті.
Під час огляду квартири обстановка вказувала на те, що сліди злочину намагалися приховати. 84-річний чоловік загиблої не пояснював, що сталося. Зі слів сусідів, пенсіонери постійно сварилися через гроші і їжу. Попередньо встановлено, що після чергової сварки чоловік завдав дружині численних ударів ножем. Потім намагався відмити квартиру та виправ одяг, після чого зібрав свої речі у мішок і хотів піти з дому, але пильні сусіди завадили йому втекти.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *