Предложить новость
Присоединиться к нам

На Херсонщині проходить дитячий фестиваль «Чорноморські ігри»

29 июля 2018
Просмотров: 75
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

27 липня у Скадовську розпочався XVI Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські ігри», який триватиме три дні.
Цього року для участі зареєструвалися 563 конкурсанти. Після двох відбіркових турів до півфіналу пройшло 50 вокалістів і вокальних груп віком від 6 до 16 років, які боротимуться за перемогу.
Оцінювати виступи учасників буде журі, до складу якого увійшли відомі фахівці музичної індустрії та мас-медіа, а саме: Народний артист України Олександр Пономарьов, член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Валентин Коваль, композитор та продюсер Руслан Квінта та інші.
На початку фестивалю ведучий зачитав лист-вітання учасникам «Чорноморських ігор» від дружини Президента України Марини Порошенко, в якому йшлося про важливість такого заходу для підростаючого покоління українців.
У перший день для учасників і глядачів фестивалю виступали колишні випускники «Чорноморських ігор» — АLYOSHA, Тіна Кароль, ТаmеrlаnAlena.
Наступні два дні «казка на березі Чорного моря» обіцяє бути не менш насиченою, адже на черзі фінал та боротьба за Гран-прі.

Комментарии - 0