Предложить новость
Присоединиться к нам

На Херсонщині розповіли про зміни в роботі лікарів через воєнний стан

30 ноября 2018
Просмотров: 5
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Заклади охорони здоров’я після введення військового стану здійснюють ряд заходів, які не помітні людям. Про це під час брифінгу повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА Віктор Короленко.
«Установи функціонують у звичайному режимі — як і працювали до вчорашнього і позавчорашнього дня. Єдине, здійснюються заходи з оцінки наявних ресурсів — матеріально-технічної бази медикаментів. Вони повинні бути в запасі на випадок військових дій. Керівники лікувально-профілактичних установ відкликаються з відпусток, а ті, хто збирався у відпустку — не йдуть. Це не обмеження конституційних прав і свобод, оскільки відпустки просто переносяться на час, коли буде закінчено період воєнного стану. Це зроблено через те, що тільки керівник має право підпису на фінансових документах, має право створювати незнижуваний запас медикаментів, створювати койко-місця», — розповів Короленко.
Також був заборонений в’їзд на територію лікарень транспорту, який не є службовим. Захистом закладів охорони здоров’я буде займатися Державна служба охорони. На даний момент Департамент приймає заявки на придбання камер для відеоспостереження від лікарень, які таких не мають. На випадок надходження великої кількості постраждалих, установи не братимуть людей на планове лікування — таке лікування, яке можна відкласти на деякий час. Будуть і зміни в роботі екстреної медичної допомоги, але Короленко не озвучив їх у зв’язку з тим, що ця інформація для службового користування.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *