Предложить новость
Присоединиться к нам

На Полтавщині кількість дітей, які навчаються за інклюзивною формою, зросла в чотири рази

29 января 2019
Просмотров: 128
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Інклюзивне навчання – це такий спосіб отримання освіти, коли учні або студенти з особливими освітніми потребами навчаються в загальному освітньому середовищі за місцем свого проживання, – і це є альтернативою інтернатній системі, за якою вони утримуються та навчаються окремо від інших дітей, або домашньому та індивідуальному навчанню.
Інклюзивне навчання запроваджено відповідно до Конвенції ООН про права дитини та Конвенції ООН про права інвалідів, низки Указів Президента України, Закону України «Про загальну середню освіту».
Нині на Полтавщині дітей з особливими освітніми потребами 36 тисяч, зокрема 4,6 тисячі – діти з інвалідністю. За словами освітян області, протягом останніх трьох років кількість закладів дошкільної освіти, де є інклюзивна форма навчання, зросла в чотири рази.
Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко переконаний, що необхідно докласти максимум зусиль, аби якомога більше дітей з особливими освітніми потребами мали змогу отримали якісну освіту. Головне завдання – достукатися до кожного освітянина, щоб стан освіти в області відповідав тим критеріям, які закладені в основу освітньої реформи.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *