Предложить новость
Присоединиться к нам

На Полтавщині релігійні громади почали переходити до Православної церкви України

13 февраля 2019
Просмотров: 9
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Процес переходу релігійних громад Полтавщини від Московського патріархату до Православної церкви України зрушив з мертвої точки. Днями до ПЦУ перейшла одна із громад Великобагачанського району. Спочатку в селі провели службу, після якої відбулися загальні збори релігійних громад Михайлівського молитовного будинку УПЦ.
На загальних зборах віруючі прийняли рішення про зміну канонічного підпорядкування Українська Православна Церква на Православна церква України. За перехід проголосувало 179 учасників зборів з 183 присутніх.
В Україні парафії особливо активно почали залишати Московський патріархат у Волинській та Житомирській областях.
Рішення про перехід з УПЦ Московського патріархату до новоствореної Православної церкви України ухвалили вже понад 300 парафій.
Водночас, на сході України процес відбувається значно повільніше, хоча вже й зафіксовані перші рішення перейти до ПЦУ парафій УПЦ МП на Харківщині.
Найбільше переходів наразі зафіксовано у Вінницькій області, її активно наздоганяє Волинська. Також багато парафій ухвалили рішення перейти до ПЦУ в Хмельницькій, Житомирській, Рівненській та Львівській областях.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *