Предложить новость
Присоединиться к нам

На Полтавщині військкомати реорганізовують у центри комплектування

31 января 2019
Просмотров: 54
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

До кінця 2019 року Полтавські військові комісаріати перетворять у Територіальні центри комплектування і соціальної підтримки. До цього переліку входить і Полтавський обласний військовий комісаріат та районні військові комісаріати.
За словами комісара Полтавського військового комісаріату Дмитра Губського, такий перехід дасть можливість надавати кращі послуги населенню та збільшить довіру людей до військових комісаріатів. Діяльність створених центрів матиме такі складові: робота з особовим складом в мирний час, соціальна та юридична підтримка населенню у військовій галузі. Мета створення таких центрів – кардинальна зміна підходів щодо забезпечення прозорості в системі надання послуг військовозобов’язаним, резервістам, військовослужбовцям, ветеранам війни та військової служби, військовим пенсіонерам тощо. Першочергова задача – нормативно-правове забезпечення формування територіальних центрів, визначення повноважень та інших умов їхньої діяльності. Також буде створено електронний реєстр всіх військовозобов’язаних.
У 2018 році вже провели певні підготовчі заходи щодо реорганізації військових комісаріатів.
На переформування обласного та районних військових потрібно майже 7 мільйонів гривень.
Очільник області Валерій Головко переконаний, що потрібно зробити ревізію щодо створення центрів та їхнього комплектування. Проаналізувати, що вони вже мають нині, а саме — зовнішній вигляд, інтер’єр, технічне наповнення. Головне, щоб змінилася не тільки назва, а й якість надання послуг.
Нагадаємо, пілотний проект вже втілювався на базі Чернігівського обласного військового комісаріату та Козелецького райвійськкомату.

Комментарии - 0