Предложить новость
Присоединиться к нам

Наближається день виборів: поліцейські готуються до нестандартних ситуацій на дільницях

26 февраля 2019
Просмотров: 93
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Учасники навчань на практиці «закріпили» теоретичні знання і навички дій як у стандартних ситуаціях, пов’язаних із забезпеченням нормального режиму роботи виборчої дільниці, так і в умовах ускладнення обстановки – коли необхідно діяти рішучо та ефективно (але в межах чинного законодавства).
У тактико-спеціальних навчаннях взяли участь керівники та працівники підрозділів апарату поліції, територіальних відділів та відділень поліції області, інструктори тренінгового центру, фахівці сектору вибухотехнічної служби, інспектори кінологічного центру, працівники груп тактико-оперативного реагування, батальйону поліції особливого призначення, Головного управління ДСНС та військовослужбовці Національної гвардії.
За словами начальника поліції Полтавської області Андрія Замахіна, вибір ситуацій, які правоохоронці відпрацювали на умовній територіальній виборчій дільниці, продиктований досвідом минулих років і соціально-політичною обстановкою в країні.
Дільницю облаштували на другому поверсі спортивного комплексу Національної поліції. Учасники навчань ретельно відпрацювали порядок дій за кожним епізодом сценарію, відповідно до визначеної ролі.
Правоохоронцям запропонували 8 змодельованих ситуацій – від типової, що передбачає загальний алгоритм дій після відкриття дільниці, до нестандартної, пов’язаної із повідомленням про замінування, блокуванням дільниці групою осіб та спробою увірватися до приміщення під час його закриття.

Комментарии - 0