Предложить новость
Присоединиться к нам

Напередодні Нового року у Полтаві планують заборонити продаж алкогольних напоїв уночі

27 ноября 2018
Просмотров: 13
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

За даними Полтавського міського управління поліції, в обласному центрі майже 90% усіх крадіжок та пограбувань відбуваються в нічний час людьми напідпитку. Саме тому на сайті міськради відповідна петиція зібрала необхідну кількість голосів: пропонується заборонити продаж алкогольних напоїв у магазинах та кіосках з 22:00 до 8:00 влітку, та 21:00 до 8:00 – у зимовий період. Заборона не стосується кафе і ресторанів. Уже найближчим часом це питання буде винесено на депутатські комісії, потім – розгляд на черговій сесії Полтавської міської ради. Тоді і буде поставлена остаточна крапка у цьому питанні. За словами секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти, нині у Полтаві працює 24 цілодобових магазини, частина з них на автозаправних станціях.
Нагадаємо, кілька років тому Полтавська влада вже розглядала ідею заборонити продаж спиртних напоїв у нічний час, проте, марно.
Нині заборона на продаж алкоголю вночі вже діє у трьох містах обласного значення та одній об’єднаній територіальній громаді.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *