Предложить новость
Присоединиться к нам

Олегу Ширяєву оголошено про підозру

14 сентября 2018
Просмотров: 14
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Олегу Ширяєву оголошена підозра у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 с. 294 та ч. 2 ст. 347 КК України. Фото тексту відповідного документу розміщено на сторінці DragonLance y Facebook: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=483591658775128&id=406163149851313&__tn__=-R)
Олега Ширяєва звинувачують у тому, що перебуваючи у змові з групою осіб, у т.ч. з Ю. А. Тарасенком і А. І. Кудашовим, 19 грудня 2015 року він організував масові заворушення під час проведення мітингу «Хода гніву » у смт Краснокутськ Харківської області. Ці події зафіксовані на відео і розміщені на хостингу IT Sector у YouTube (https://youtu.be/KvAGaiVS_WQ).
За ствердженням слідства, він висловлював гасла проти керівництва та працівників Краснокутського ВП Валківського відділу поліції ГУНП в Харківській області та вимагав їх відсторонення. Після чого Олег Ширяєв начебто повів за собою близько 50 чоловіків до будинку, у якому мешкав заступник начальника Краснокутського ВП Валківського відділу поліції ГУНП в Харківській області А. В. Голубов. На той час у будинку перебували неповнолітні діти вищезазначеного правоохоронця, Ширяєв наказав зробити на воротах домоволодіння напис » убийца». Після цього, за версією правоохоронців, він першим кинув у бік будинку цеглою, яка потрапила у вікно на першому поверсі, і надав вказівку невстановленим особам кидати в будівлю запальні суміші та каміння. Внаслідок подій були пошкоджені 2 пластикові склопакети та обпалено фасад споруди. Після цього Ширяєв начебто скерував розгніваний натовп до помешкання начальника Краснокутського ВП Валківського відділу ГУНП в Харківській області Р. В. Собка, де вони вчинили такі ж самі дії. У результаті подій грудня 2015 року також постраждав правоохоронець. Дехто В. О. Кондратенко, одягнутий у цивільне, фіксував факт правопорушень на службову камеру. Вище вказані особи розпилили в обличчя останнього аерозольний балончик та завдали удару, внаслідок якого той втратив свідомість, та заволоділи відеокамерою. Як коментує текст підозри цивільний представник Олега Ширяєва Олексій Кусов, кому правоохоронці «забули» вручити подібну підозру та що насправді відбувалося у грудні 2015 – дивіться у сюжеті.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *