Предложить новость
Присоединиться к нам

Полтава–Київ: підписано меморандум про співробітництво в галузі культури

20 февраля 2019
Просмотров: 21
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського підписали меморандум про співпрацю в галузі культури між Полтавською облдержадміністрацією та Українським центром культурних досліджень (Київ).
Підписання має за мету реалізувати повною мірою реформи децентралізації в галузі культури та, відповідно до пріоритетів Уряду до 2020 року, щодо зміцнення потенціалу культурної галузі, її ролі в соціальному житті громад та міст держави. Співпраця спрямована на забезпечення прав громадян на отримання якісних культурних послуг незалежно від місця проживання.
Сторони сприятимуть налагодженню прямих контактів між департаментом культури Полтавщини та закладами культури обласного рівня, регіональними представниками та головним офісом Українського центру культурних досліджень, йдеться в меморандумі.
На Полтавщині проводитимуть картування культурних ресурсів задля вироблення концепцій культурно-економічного розвитку області. Також, проводитимуть різноманітні семінари та тренінги з метою надання знань з культурної економіки.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *