Предложить новость
Присоединиться к нам

Полтавці проти жорстокого поводження з тваринами

7 ноября 2018
Просмотров: 5
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

На Полтавщині поліція спільно з органами влади і громадськими організаціями провели «круглий стіл» щодо створення належних матеріально-технічних і юридичних умов для захисту тварин.
За даними служби дільничних офіцерів поліції області, цього року були відкриті сім кримінальних проваджень за фактами жорстокого поводження з тваринами. За матеріалами шести з них винним уже винесені кримінальні покарання.
У планах партнерів: за підтримки поліції навчити ловців КАТП-1628 влучно стріляти зі спеціальної пневматичної зброї, що використовується для усипляння тварин, які будуть стерилізовані. Серед іншого – спільні рейди, спрямовані на встановлення фактів жорстокого поводження з тваринами (як безпритульними, так і домашніми), у тому числі застосування негуманних способів зменшення їх популяції. А також – проведення «уроків доброти» в школах. Не оминули увагою і питання удосконалення правового механізму захисту тварин.
Із метою впровадження визначеного переліку організаційних і практичних дій, днями планують підписати меморандум про співпрацю. Цей документ сприятиме ефективній взаємодії органів влади і громадськості, що передбачає реалізацію превентивних заходів, оперативний обмін інформацією та надання своєчасної кваліфікованої допомоги.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *