Предложить новость
Присоединиться к нам

Понад 6 мільйонів гривень витратили на реалізацію програм соцзахисту на Полтавщині

5 февраля 2019
Просмотров: 51
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

За даними департаменту, минулого року на реалізацію 48 державних програм соціального захисту населення на Полтавщині з державного та місцевих бюджетів витратили 6,345 мільйона гривень, що на 47 мільйонів більше, ніж у році попередньому.
Загалом Департамент забезпечив виконання 25 державних і місцевих програм. Усього було надано допомогу різних рівнів понад 150 тисячам сімей області. Через органи соціального захисту населення надається більше ніж 40 видів соціальних допомог.
Крім того в області вдало реалізовується пілотний проект «пакунок малюка».
Нині Полтавщина повністю забезпечена «пакунками малюка». У ньому лежать найнеобхідніші речі для немовляти. Таких пакетів минулого року в область надійшло 5 тисяч. З квітня цього року пакунки доставлятимуть безпосередньо у пологові будинки.
На Полтавщині успішно реалізується обласна Комплексна програма соціального захисту. Вона охоплює 28 напрямків. Найбільш актуальними є підтримка сімей загиблих ветеранів АТО.
З 1 січня «живі гроші» на банківський рахунок надходитимуть тим, хто вперше звернувся за субсидією. Тобто всі ті, хто подаватиме документи на субсидію в січні, вже отримуватимуть гроші на оплату комунальних послуг на свій банківський рахунок.
Сім’ї, які отримували субсидії до грудня 2018 року і надалі продовжуватимуть отримувати субсидію в тій же формі, що і раніше. За словами заступниці директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлани Матуйзо, розмір субсидій визначатимуть за вже існуючим механізмом.

Комментарии - 0