Предложить новость
Присоединиться к нам

Протягом тижня шотландці та англійці навчатимуть полтавських рятувальників

31 января 2019
Просмотров: 121
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

На Полтавщині рятувальники з Великобританії та Шотландії протягом тижня ділитимуться своїм досвідом з вогнеборцями області. Теоретичні та практичні відпрацювання проведуть не лише у Полтаві, а й Лубнах та Кременчуці. Ці заходи стали можливими завдяки взаємодії між Головним управлінням ДСНС України у Полтавській області та рятувальною організацією Великобританії «UKRO». А ще полтавцям передали три спеціальні пожежні автомобілі.
Представники шотландської рятувальної організації «SERA» та рятувальної організації Великобританії «UKRO» продемонстрували співробітникам пожежно-рятувальних підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС свої навички щодо надання необхідної першочергової допомоги постраждалим.
Для практичних занять було використане спецобладнання, яке іноземні колеги в рамках гуманітарної допомоги привезли до Полтави.
Рятувальники Полтавщини вдосконалювали теоретичні знання та на практиці відпрацьовували деблокування постраждалих внаслідок умовної дорожньо-транспортної пригоди, дії з надання домедичної допомоги потерпілим з різними видами травм.
Також, співробітники ДСНС ознайомилися з європейським досвідом порятунку людей із сильно задимленого середовища за допомогою апаратів захисту органів дихання та за допомогою висувної драбини порятунку постраждалих з третього поверху.
Крім того, іноземні гості ознайомили співробітників Служби порятунку «101» з тактико-технічними характеристиками пожежних автомобілів, що незабаром стануть у оперативний розрахунок підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України.
Вогнеборці із Великобританії та Шотландії візьмуть участь у проведенні теоретичних та практичних навчань у Полтаві, Лубнах та Кременчуці. А вже у п’ятницю – 1 лютого, оцінюватимуть змагання підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України із ліквідації дорожньо-транспортних пригод.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *