Предложить новость
Присоединиться к нам

Розплата за несплату аліментів: у Полтавській області четверо боржників потрапили за ґрати

12 февраля 2019
Просмотров: 84
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Для місцевих засобів масової інформації та громадськості відбулася прес-конференція начальника Управління державної виконавчої служби області Віталія Коноза. Він проаналізував результати роботи державних виконавців за січень цього року.
Одним з ключових і пріоритетних напрямів роботи Мін’юсту та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області є виконання рішень про стягнення аліментів. У січні 2019 року державні виконавці стягнули на користь дітей 18 мільйонів гривень аліментів, з яких 6 млн завдяки дії закону «ЧужихДітейНеБуває».
За словами Віталія Коноза, нині на виконанні у відділах державної виконавчої служби теруправління у Полтавській області перебуває 23209 виконавчих документів про стягнення аліментів.
Днями в області підписали Меморандум про співробітництво між Державною службою зайнятості, Державною службою України з питань праці та Міністерством юстиції України. Цей документ дозволить забезпечити обмін з Державною службою зайнятості інформацією щодо вакантних посад, переконані юристи. Завдяки цьому надаватиметься можливість боржникам добровільно працевлаштуватися, а в разі з’ясування фактів отримання боржником заробітної плати «у конверті», державний виконавець надаватиме інформацію про ці факти органам Держслужби з питань праці. Якщо неплатники не бажають самостійно працювати й отримувати кошти, щоб виконувати свій обов’язок перед дітьми, виконавча служба направлятиме їх на роботу через інструмент суспільно-корисних робіт. Злісні ж неплатники потраплять за ґрати.
Так, у січні 2019 року, чотирьом боржникам, які ухилялися від виконання суспільно-корисних робіт, змінено міру покарання на адміністративний арешт.

 

Комментарии - 0