Предложить новость
Присоединиться к нам

Справа кривавої ДТП на Сумській добігає кінця: дебати

7 февраля 2019
Просмотров: 19
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Не встигли розпочатися дебати щодо сумнозвісної дорожньо-транспортної аварії на Сумській, за участі Олени Зайцевої та Геннадія Дронова, як захист останнього заявив про відвід судді — Віктора Попраса. На думку Сергія Перепелиці, суддя не об‘єктивно розцінює важливість участі на судовому процесі експертів з Дніпра, які визначали швидкість пересування автівок під час аварії. Захисник Дронова заявив, що за таких обставин він не може довіряти судді Попрасу, та рішуче налаштований, аби того усунули від розгляду справи. Представники захисту потерпілих та захисту Олени Зайцевої одноголосно виразили свою незгоду із заявою пана Перепелиці. Рішенням Вікторії Чередник, судді Київського районного суду Харківської області, клопотання захисника Дронова було відхилене.
Прокурор Максим Блохін також подав клопотання: викликати до суду представників Харківського НДІ судових експертиз ім. Бокаріуса для технічної та фототехнічної експертизи. Клопотання прокуратури було задоволено. Експерти зазначили, що у висновку експертизи наявна друкарська помилка, однак її уточнили на місці. Також від прокурора надійшло клопотання щодо продовження строку тримання під вартою Олени Зайцевої та Геннадія Дронова. Судом було оголошено рішення продовжити термін підозрюваних за ґратами до 4 квітня, після чого учасники процесу перейшли до судових дебатів.
Промова прокурора була красномовною. Родичі та близькі загиблих не стримували своїх сліз. У кінці виступу представник прокуратури попросив визнати винними та позбавити волі строком на 10 років обох водіїв. Двоє інших прокурорів підтримали прохання свого колеги.

 

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *