Предложить новость
Присоединиться к нам

Суд присяжних над салтівським убивцею сім‘ї: допит свідків та підсудного

19 февраля 2019
Просмотров: 105
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Традиційно, у Київському районному суді розгляд справи розпочався з годинної затримки, після чого суддя оголосила правила участі присяжних у судовому процесі. Усі присяжні засвідчили свою неупередженість. Шляхом электронного розподілу з усіх кандидатів у присяжні було обрано трьох. Після визначення присяжних, склад суду перейшов до слухання у справі. Прокурор, зачитавши фабулу трагічної події, повідомив, що на цьому слуханні розпочинається етап допиту свідків та підсудного.
На судовому засіданні обвинувачуваний Костянтин Безрук повністю визнав свою вину, але давати покази відмовився. А потерпіла Ольга Соловйова розповіла, що обвинувачуваного вона не знала, але чимало чула про нього від загиблого сина. У ту трагічну мить вона була в душі, а коли вийшла, то побачила жахливу картину: посеред кімнати лежало тіло сина, а на балконі – закривавлені невістка та 13-річна онука. На щастя, останній пощастило вижити.
Представники прокуратури вимагали продовжити обвнувачуваному строк тримання під вартою. Після нетривалих дебатів у дорадчій кімнаті служителька Феміди оголосила вердикт – тримання під вартою без права застави продовжити ще на 60 діб.

 

Комментарии - 0