Предложить новость
Присоединиться к нам

Такого ще не було: Схід Опера вперше в Україні готує прем’єру балету на музику Вагнера

21 февраля 2019
Просмотров: 201
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Харківський національний академічний театр опери та балету готує унікальний проект: виставу «Містерії Пандори». Балет поставлений на музику великого німецького композитора Ріхарда Вагнера. Це справжня сенсація, адже відомо, що композитор не написав жодного балету.
Антоніна Радієвська, балетмейстер-постановник, керівник проекту, говорить, що неоднозначний міф про Пандору надихнув її на створення балету за його сюжетом, але з перенесенням у наш час.
За сюжетом вистави, на світ обрушилися біди і страждання після того, як Пандора відкрила заборонену скриньку. Та в скриньці не лише негаразди, там і Надія. Саме завдяки їй людство не загинуло і навчилося співіснувати з бідами, які неминучі у нашій дійсності. Саме це й хочуть донести автори глядачам. Щодо музики прем’єри, то Дмитро Морозов, диригент-постановник, автор музичної композиції розповів, що автори взяли фрагменти з симфонії Вагнера, а також з його оперних творів, таких як «Парсіфаль», «Летючий голландець», «Трістан та Ізольда», «Золото Рейну» і створили з них єдине полотно. Прем’єра балету «Містерії Пандори» відбудеться 23 та 24 лютого.

Комментарии - 0