Предложить новость
Присоединиться к нам

У Харкові подорожчає гарячий душ та опалення

13 ноября 2018
Просмотров: 4
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

12 листопада в КП «Харківські теплові мережі» відбулося відкрите обговорення підвищення тарифів на централізоване опалення та гаряче водопостачання. Основна причина підвищення тарифів для населення – це подорожчання природного газу ще з 1 листопада. Тепер для мешканців, у яких є лічильники теплової енергії, ціна підвищена з 1307 грн до 1541 грн за кубометр, а ті, у кого нема лічильника, сплачуватимуть 39, а не 33 грн за кв. м. Отже, для усіх тариф зросте на 17,9%.
Тепер про гаряче водопостачання. Якщо у вас є сушарка, то за кубометр сплачуватимете 94 грн, а без нього – 87 грн. Тобто, якщо все ж таки Національна комісія з регулювання в сфері енергетики і комунальних послуг затвердить нову ціну, то похід у ванну кімнату подорожчає на 16,4—16,5%.
Незважаючи на обговорення підвищення тарифів на тепло, у деяких житлових будинках до цього часу як не було, так і немає ані опалення, ані гарячої води. Нагадаємо, що ще 8 листопада під час брифінгу Юрій Сидоренко, директор Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю, зазначив, що міський голова поставив завдання: до суботи всі житлові будинки Харкова підключити до тепла. На відкритому обговоренні на запитання, коли ж таки тепло буде в усіх домівках харків’ян, ніхто з присутніх так і не відповів.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *