Предложить новость
Присоединиться к нам

У Херсоні поліцейські за годину знайшли вбивцю літнього чоловіка

19 февраля 2019
Просмотров: 54
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

В «Єдиний центр 102» поліції Херсонщини зателефонувала мешканка обласного центру. Схвильована жінка розповіла, що її 72-річний батько не відповідає на телефонні дзвінки. Донька приїхала в селище Степанівка, де він мешкає. Будинок був зачинений, а «Форд», легковий автомобіль батька, був відсутній. На подвір’ї жінка побачила кинуту на землю татусеву сорочку, а під нею плями, схожі на кров. Тому одразу зателефонувала до поліції.
Прибувши на місце, поліцейські з дозволу жінки, виламали вхідні двері та увійшли до будинку. В одній із кімнат на підлозі вони виявили тіло пенсіонера зі слідами насильницької смерті. Порядок речей в будинку був порушений.
Під час відпрацювання території селища оперативні працівники Херсонського відділу поліції помітили автомобіль пенсіонера. Транспортний засіб стояв зачиненим біля одного з будинків, який поліцейські вирішили перевірити.
З будинку вийшов молодий чоловік. Це був онук загиблого. З’ясувалося, що його раніше вже притягували до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів. Через кілька хвилин 25-річний молодик зізнався у злочині і розповів про обставини події. Близько опівдня він прийшов до дідуся і попросив грошей. Проте, старий йому відмовив. Між ними виникла сварка, в ході якої онук спричинив дідові ножові поранення. Після того забрав гроші, банківські картки, зачинив будинок і поїхав на автомобілі діда до знайомих вживати спиртне.

 

Комментарии - 0