Предложить новость
Присоединиться к нам

У Херсоні шукали нові ринки збуту для сільгосппродукції

28 февраля 2019
Просмотров: 73
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

27 лютого в Херсоні відбулася регіональна конференція «Створення умов для реалізації експортного потенціалу» в рамках агропромислової виставки «Фермер-2019», яка проходить у ККЗ «Ювілейний».
У роботі виставки-конференції взяли участь представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, галузі науки та освіти, а також сільгоспвиробники, фермери, споживачі сільськогосподарської продукції та представники переробних підприємств, супермаркетів, оптових ринків.
«Ми всі добре розуміємо, що у наш час багатьом сільськогосподарським підприємствам необхідно докладати максимум зусиль, щоб вистояти в непростих економічних умовах. Один із шляхів для вирішення цього питання – експорт продукції. Враховуючи наявність значних природних факторів, вигідне геополітичне розміщення, саме Херсонщина має значний потенціал у розвитку експортоорієнтованих галузей АПК країни. Наші аграрна сировина та товари з кожним роком завойовують нові ринки», – зазначив очільник Херсонщини Андрій Гордєєв.

 

Комментарии - 0