Предложить новость
Присоединиться к нам

У ХОДА прокоментували особливості введення воєнного стану в Харківській області

27 ноября 2018
Просмотров: 21
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Вчора Верховна Рада майже одноголосно ухвалила, а Президент України Петро Порошенко підписав Закон про введення воєнного стану на території України. Таким чином, було прийняте рішення про введення підвищеного стану бойової готовності та відповідних дій у разі інтервенції з боку Російської Федерації у 10 прикордонних регіонах нашої держави. Тобто, в областях, що межують з Російською Федерацією, Придністров’ям та внутрішніми водами Азово-Керченської акваторії.
Сьогодні у Харківській обласній державній адміністрації пояснили, які саме пункти Закону про воєнний стан будуть запроваджені на території Харківської області. Наразі всі силові підрозділи та частини приведені у відповідний стан посиленої військової служби. Прикордонники діють відповідно до Закону про оборону територіальних меж. Радник голови ХОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами Сергій Стороженко запевнив, що ніяких обмежень громадян згідно з чинним законодавством України не буде. Комендантська година у Харківській області також буде введена тільки тоді, коли на це будуть вагомі причини – посягання на територіальну цілісність держави ворогом.
Якщо буде прийняте рішення щодо повної або часткової мобілізації, то військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін зазначив, що нікого примусово до служби притягувати не будуть. У списку вже є дві черги, які готові служити Україні та виконати свій громадянський обов’язок. Також комісар прокоментував, що усі заяви та інтернет-фейки про те, що військовий комісаріат примусово екстрено викликає людей на службу в лавах ЗСУ та НГУ – це лише плітки та інформаційна дестабілізація і так нині хиткого становища в державі.
Всі об’єкти, так званої, критичної інфраструктури будуть під особливим захистом. Для цього будуть задіяні всі заходи для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій.
Що ж до мітингів, то вони можливі, але обмежені тим, що на них не можна висловлювати невдоволення владою, чинним законодавством України та територіальною цілісністю держави.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *