Предложить новость
Присоединиться к нам

У Полтаві навчалися, як подолати заробітну плату у «конвертах»

5 ноября 2018
Просмотров: 12
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

У рамках Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» у Полтаві завершився триденний тренінг для тренерів «Навчання практичним методам інспекційних відвідувань для виявлення і подолання незадекларованої праці та ефективним навичкам міжособистісного спілкування».
Цей захід – продовження навчань, які вже відбулись у Києві, Харкові та Вінниці. Учасниками тренінгу в Полтаві стали інспектори праці управлінь Держпраці шести областей – Херсонської, Запорізької, Сумської, Миколаївської, Дніпропетровської та Полтавської. А також правові інспектори профспілок із Хмельницької, Кіровоградської, Дніпропетровської областей. Навчалися боротися із заробітною платою в «конвертах» й інспектори праці органів місцевого самоврядування, завданням яких є виявлення випадків незадекларованої праці та ініціювання відповідних нормативно-правових процедур.
Протягом трьох днів тренери знайомили інспекторів з найкращими практиками та методами інспекційних відвідувань для виявлення незадекларованої праці, удосконалювали їхні навички ефективного спілкування, обговорювали різні прийоми з подолання агресії тощо. Крім того, під час навчання кожен бажаючий мав змогу стати учасником ймовірних нетипових ситуацій під час інспекційних відвідувань, та спільно з коучем окреслити шляхи їх вирішення, проаналізувати дії інспектора під час відвідування підприємства.
Після закінчення тренінгу кожен інспектор отримав диплом учасника. Тренери переконані, що отримані знання стануть гарним надбанням у повсякденній роботі інспекторів, а головне, кожен з них відтепер зможе самостійно навчати своїх колег.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *