Предложить новость
Присоединиться к нам

У Полтаві стартували щорічні навчально-методичні збори з питань цивільного захисту

6 февраля 2019
Просмотров: 41
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

З 6 по 7 лютого в Полтаві триватимуть навчально-методичні збори з питань цивільного захисту. Голови міських і районних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керівники структурних підрозділів з питань цивільного захисту райдержадміністрацій, керівники територіальних спецслужб цивільного захисту взяли участь у дводенних навчаннях.
На нараді акцентували, що цивільний захист – це насамперед життя та здоров’я людей. Останні роки багато уваги приділяємо цьому напрямку. Проте в умовах децентралізації місцеві громади ще не досить розуміють всієї відповідальності за цивільний захист. Передача повноважень – це не лише передача грошей на місця, а це й зобов’язання. Нині, коли країна веде військові дії на сході, цивільний захист є в пріоритеті, — зазначив голова облдержадміністрації Валерій Головко.
У 2018 році в області сталося 4 надзвичайні ситуації, внаслідок яких загинуло 7 осіб. Основні причини загибелі людей – аварії на дорогах, пожежі та нещасні випадки. Найбільше небезпечних подій сталося у Полтаві, Кременчуці, Полтавському та Кременчуцькому районах.
З 25 лютого по 7 березня на Полтавщині запланована контрольна перевірка системи цивільного захисту Полтавської області. Зокрема, перевірятимуть виконання вимог чинного законодавства з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно — рятувальних служб на території Полтавської області.

Комментарии - 0