Предложить новость
Присоединиться к нам

У Полтаві триває місячник добровільної здачі зброї

16 октября 2018
Просмотров: 7
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Протягом останніх років на Полтавщині правоохоронці неодноразово вилучали із незаконного обігу зброю, боєприпаси, вибухові речовини та інші вибухонебезпечні предмети.
За даними Полтавського відділу поліції, багато громадян через необізнаність у законодавстві продовжують зберігати незареєстровану зброю. Чимало з неї залишилась у спадок від рідних, або була привезена із районів бойових дій.
Та кожному власнику зброї треба знати, що за незаконне зберігання зброї, боєприпасів або вибухових речовин, статтею 263 КК України передбачена кримінальна відповідальність. Згідно із санкцією статті, максимальне покарання– позбавлення волі від трьох до семи років. Цією ж статтею передбачено, що громадяни, які добровільно звернуться до правоохоронних органів для здачі зброї, боєприпасів, вибухових речовин та спеціальних пристроїв, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.
З 1-го жовтня 2018 року проводиться місячник добровільної здачі зброї. Якщо особа, у вказаний термін добровільно здала мисливську, вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів, вона має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах. За словами працівників поліції, зброя вітчизняного виробництва, яка стріляє гумовими кулями, реєструється у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *