Предложить новость
Присоединиться к нам

У Полтаві відбувся фінал «LTAVA ATTA CKSERIES’18»

16 октября 2018
Просмотров: 35
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Швидкість, потужний звук двигуна, шість залікових класів, гучні оплески вболівальників, нагорода учасників – фінальні змагання «LTAVA ATTA CKSERIES’18» відбулися на СТК «Лтaва».
На заїздах гонщики з усієї України продемонстрували запеклу боротьбу за шанс стати кращим з кращих у перегонах з часом.
Глядачі на власні очі мали змогу побачити, який автомобіль під керівництвом пілота, став найшвидкіснішим у своєму класі. Змагання пройшли під егідою Автомобільної Федерації України та Полтавської обласної Федерації Автоспорту в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене». За словами організаторів, в Україні популяризувати й розвивати цей спорт дуже важко. Якщо не буде нових треків і стабільної економіки – не буде і автоспорту. Та поки що є ентузіасти і боротба за виживання триває. Однак, утримувати спортивний автомобіль – дорого. Щоб збудувати бюджетне швидкісне авто потрібно 60—70 тисяч доларів, розповів Андрій Приходько, організатор змагань.
За його словами, на всіх етапах автоперегонів глядачі переживали безліч позитивних емоцій. Адже захоплююче спостерігати за незвичними авто, водіями, котрі вправно ними кермують, динамікою руху. А це справжній драйв для дорослих і дітей.
А за кермом автівок як жінки, так і чоловіки. Повболівати за них зібралося чимало глядачів.
Ці перегони зібрали майже 50 унікальних спортивних машин з усієї України. На змаганнях представлено п’ять класів, які мають свої особливості, та переможців: “Street”, “AWD”, “AWDlight”, “2WD”, “ProSport”, “SuperSport”.
Також пройшов і Porsche Autumn Cup – паралельній залік для власників автомобілів марки Porsche.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *