Предложить новость
Присоединиться к нам

Увага, розшук! Харків’яни загубили гарячу воду

19 октября 2018
Просмотров: 12
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Ще влітку комунальне підприємство “Харківські теплові мережі” відключило харків’янам гаряче водопостачання, що, звісно, було виправдане початком ремонтно-будівного періоду. Літо закінчилося, а вода так і не повернулася до труб городян. Особливо страждають мешканці Олексіївського району. Люди стверджують, що у деяких домах води немає вже п’ятий місяць! То де ж вона? Адже гріти тазики харків’янам вже набридло! Команда “Інформбюро” спробувала знайти загублену ще у кінці травня гарячу воду. Важкою працею нам вдалося додзвонитись до представника інформаційного відділу КП «ХТМ». Жінка відмовилася надавати будь-які коментарі. Вона пояснила це тим, що через підготовку до зимового періоду всі кваліфіковані спеціалісти, здатні прокоментувати ситуацію, наразі дуже зайняті, і їм ніколи з нами спілкуватись.
Як з’ясувалося, проблеми з включенням гарячого водопостачання пов’язані не тільки з КП “ХТМ”, а також зі всім відомою ТЕЦ-5, що наразі є приватною власністю, яка не підконтрольна міській владі. Відомо, що потрібно виділити 70 мільйонів гривень з міського бюджету на рахунки ТЕЦ-5, і тоді у харків’ян повинна з’явитися гаряча вода. Харківська міська рада збирається винести на розгляд питання щодо постійного фінансування ТЕЦ-5.
За словами Ігоря Терехова, наразі питання постачання гарячої води до квартир містян залежить від швидкості ремонту 49 магістралі. Вона прокладена дуже важкими шляхами, глибина яких, подекуди, складає 3,5 — 4 метри. Усі з нетерпінням чекають початку опалювального сезону, адже знають, що з теплом у домівці з’явиться бонус у вигляді гарячої води, і тазики можна буде ховати у шафу на дальню полицю.

 

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *