Предложить новость
Присоединиться к нам

В Харкові відбулося чергове засідання по ДТП на Сумській

27 ноября 2018
Просмотров: 42
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Почалося судове засідання о 14.00 у Київському суді. На ньому були присутні прокурор Ігор Омельченко, обвинувачені, захисник Дронова Сергій Перепелиця, адвокат Зайцевої Юлія Козир. На засідання не з’явився другий адвокат підсудного Андрій Гепалов. Ніхто з учасників судового процесу не заперечував проти розгляду справи без другого захисника Дронова. Також до суду надійшло повідомлення про те, що експерт Юлія Носатенко наразі знаходиться на лікарняному. А тому не з’явилася у суді. Ще один важливий факт: 23 листопада надійшла заява від потерпілої Марини Ковальової – вона не має претензій до Зайцевої… Потерпілим родина Зайцевої переказала кошти. Заяву додали до матеріалів справи. Нагадаємо, 9 жовтня адвокат Зайцевої Юлія Козир не встигла через перерву закінчити оголошення клопотання і попрохала додати меддокументи – виписку з історії хвороби за 2007 рік. Там зазначено, що після аварії того року Зайцева отримала такі травми: відкрита черепно-мозкова з великою кровотечою, перелом плеча та інші тілесні ушкодження. Адвокат повідомила, що раніше вже оголошувався діагноз Зайцевої. Захисник робила запити до Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф щодо виклику до суду «швидкої» для Зайцевої, і попросила додати довідку до матеріалів справи. Також є документи щодо консультації лікаря в СІЗО. Юлія Козир каже, коли Зайцевій стало зле в суді, їй поставлено діагноз – «наслідки черепно-мозкової травми» і було призначено лікування.
Є розписки і платіжки – перерахування 650 тис гривень потерпілим. Козир також просить додати до справи скрін оголошення про продаж авто Дронова з сайту rst.ua. За її словами, в досудовому розслідуванні Дронов називав свої мобільні номери, вони збігаються з номерами в оголошенні.
Прокурор не заперечував проти долучення документів про стан здоров’я та розписки. Він заперечує проти додавання скріну про продаж авто на сайті rst.ua. А сторона захисту Дронова та потерпілий Ігор Берченко, взагалі проти долучення клопотань Юлії Козир. Суд прийняв до розгляду медичні свідоцтва, платіжки і розписки.
Наступне судове засідання відбудеться завтра, 27 листопада.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *