Предложить новость
Присоединиться к нам

Заборона феєрверків, мобільні пости та збори резервістів: тиждень воєнного стану в Харкові

4 декабря 2018
Просмотров: 8
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Минув тиждень від часу введення воєнного стану в 10 областях України, що межують з Росією, серед них і Харків. Тож, у ХОДА 3 грудня розповіли про посилення безпекових заходів та загальну ситуацію в регіоні. Радник голови ХОДА Сергій Стороженко зазначив, що тиждень пройшов спокійно.
Юрій Калгушкін, військовий комісар Харківського обласного військкомату, повідомив, що кожного дня будуть здійснюватися відправлення до військових частин ЗСУ.
Щодо кордону, то за тиждень його перетнули 6 213 громадян Російської Федерації. Зі слів начальника Східного регіонального управління ДПСУ, підставою для перетину кордону України для громадян Росії є дипломатичні паспорти, а також, коли людина їде на похорон, лікування, навчання тощо. Однак є випадки до яких треба підходити індивідуально.
Начальник управління превентивної діяльності ГУ НП в Харківській області Сергій Бірбасов розповів про додаткові 27 мобільних постів, де несуть службу співробітники поліції. Це для посилення контролю за безпекою дорожнього руху та проведення превентивних заходів, тощо. Збільшилась кількість і поліцейських, які щодня патрулюють вулиці міста, тепер їх майже 1300. Також він наголосив, що зараз феєрверки в Харківській області заборонені. За порушення громадяни нестимуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *