Предложить новость
Присоединиться к нам

Запобіжний захід для Ширяєва: без права внесення застави до 10 листопада

17 сентября 2018
Просмотров: 2
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

14 вересня розпочалось слухання щодо обрання запобіжного заходу Олегу Ширяєву, екс-голові громадської організації «Східний корпус». Суддя зачитала обвинувальний акт, де підсудному оголошена підозра у хуліганстві, розбійних нападах та псування майна осіб під час виконання службових обов’язків. За дані дії Олегу Ширяєву загрожує до 15 років ув’язнення. Сторона обвинувачення подала прохання ухвалити рішення щодо запобіжного заходу у формі утримання під вартою без права внесення застави.
Суддя провела допит Ширяєва. З його слів, 8 вересня зранку він дійсно прибув до місця подій для того, щоб розібратися у ситуації та висвітлити подію, що відбувалася у Зміївському районі. Зі сторони захисту підозрюваного до судді надійшло клопотання щодо залучення до справи довідок, які посвідчують особу обвинувачуваного. Також захисник підозрюваного виступив з клопотанням щодо допиту дружини Ширяєва, та залучення до справи матеріалів з відеофіксуючих засобів одного із відомих харківських ТРЦ, де, за словами адвоката, його підзахисний знаходився у другій половині дня.
Після закінчення допиту Олега Ширяєва, суддя приступила до вивчення матеріалів справи. Сам обвинувачуваний, у свою чергу, заявив, що не збирається приховуватись від слідства у разі домашнього арешту, але суддя оголосила вирок щодо утримання підозрюваного під вартою до 10 листопада без права внесення застави.

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *