Предложить новость
Присоединиться к нам

Злі харків’яни та зла сесія міськради: до чого призвели сутички?

28 февраля 2019
Просмотров: 380
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

27 лютого під будівлею Харківської міської ради зібралися харків’яни, аби потрапити на сесійне засідання. Адже нагромадилося чимало запитань до Геннадія Кернеса. Багато мешканців Харкова обурені тим, що міський голова не виконує рішення суду – не призупиняє дію нових тарифів на електротранспорт. А от матір-одиначка разом зі своєю малолітньою донькою прийшли до міськради з іншої причини. Говорять: дім у якому вони мешкають, у жахливому стані. З проханням допомогти неодноразово зверталися до міського голови. Та все марно.
Підтримати мітингувальників прийшли й екологи. Бо переконані, що з навколишнім середовищем у місті також не все гаразд. І ось лише декілька прикладів: сніг прибирають неякісно та ще й звозять у непридатне для цього місце; спилюють та зрубують абсолютно здорові дерева чи не кожного дня…
Отже, харків’яни мітингували під будівлею міськради, а в самому приміщенні, де проходила сесія, відбувалося майже те ж саме. На початку засідання активісти заблокували трибуну, у гучномовець вимагали від мерії виконати рішення суду про призупинення нових тарифів на проїзд. Через сутички Геннадій Кернес двічі оголошував перерву, аби депутати та активісти заспокоїлися. Та після перерв у залі засідання спокійніше не ставало. Представники громадських організацій, які прийшли на сесію, вимагали: «Виконуйте рішення суду! «. Незважаючи на це, міський голова, не звертаючи уваги на активістів, продовжив засідання. Екс-депутат міськради та активіст, Дмитро Маринін через гучномовець звертався до депутатів та голова міськради. Врешті Геннадій Кернес відповів лайкою. Подробиці далі у сюжеті.

 

Комментарии - 0