Предложить новость
Присоединиться к нам

Злочинність у Харкові зросла на 30%: прокуратура відзвітувала про роботу у 2018 році

25 января 2019
Просмотров: 114
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

24 січня у прокуратурі Харківської області пройшов брифінг, на якому правоохоронці прозвітували про свою роботу в 2018 році.
Минулого року обліковано понад 36 тисяч злочинів. Найбільш гострими кримінальними проблемами минулого року були визнані такі правопорушення, як шахрайство, незаконні обіг наркотичних засобів та привласнення майна, а також службове недбальство.
Серед позитиву –динаміка розкриття кримінальних проваджень. За статистикою, чи не кожен другий злочин, зареєстрований у 2018-ому, розкритий і справи передані на розгляд у судові інстанції. Протягом минулого року правоохоронними органами викрито 277 корупційних кримінальних правопорушень.
Незважаючи на те, що, порівняно з 2017 роком організована злочинність у Харківській області зросла на 30%, цей показник непоганий, а навпаки, свідчить про кропітку роботу відповідних правоохоронних підрозділів, пояснив Юрій Данильченко, прокурор Харківської області.
Найбільш корумпованою сферою цього року стали земельні відносини, а саме – так зване «псевдофермерство». Подробиці дивіться далі у сюжеті.

 

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *