Предложить новость
Присоединиться к нам

144 мільйони кубометрів використаного газу, 7 позапланових зупинок котелень та 500 мільйонів боргу: в Полтаві підбили підсумки опалювального сезону

22 мая 2019
Просмотров: 30
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

За даними департаменту житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації, нині полтавці заборгували з урахуванням боргів минулих років за отримані послуги теплопостачання майже 500 мільйонів гривень. Рівень розрахунків за спожиту теплову енергію становить 93,9 %, в тому числі населення – 87,5 %.
Минулий опалювальний період пройшов без суттєвих збоїв. Нині комунальники розпочинають підготовку до наступної зими. До опалювального сезону необхідно підготувати понад 6700 житлових будинків, 1368 об’єктів соціальної сфери, 210 одиниць спецтехніки і заготовити 25 тисяч тонн посипкового матеріалу.
Також треба перевірити й підготувати до експлуатації 177 котелень та 590 км теплових мереж. Цьогоріч планується заміна аварійних ділянок у Полтаві, Кременчуці, Горішніх Плавнях, Лубнах, Гадячі. А це понад 19,2 км труб. Передбачається реалізація двох міжнародних проектів у Горішніх Плавнях та Миргороді.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *