Предложить новость
Присоединиться к нам

15 тисяч кроків у день: під чиїм керівництвом шиють театральний одяг для акторів

10 марта 2019
Просмотров: 57
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Ще з давніх часів людство полюбляє театр. Адже це не лише мистецтво, автори кожної вистави намагаються доторкнутися до душі свого глядача, донести до нього своє бачення тих чи інших подій, а іноді й підказати вирішення проблем, що турбують багатьох.
Театр – це ще й потужний обмін енергією акторів і глядачів. Костюми й декорації також відіграють в цьому важливу роль. Бо вони відображають роки й епохи, ми бачимо вбрання королів і звичайних людей, обстановку кімнат різних країн…
Зараз ми спробуємо проникнути в закулісну таїну виготовлення театральних костюмів. Ось за цими дверима ми поринимо у світ князів і простолюду, королів і придворних… Тут виготовляють костюми для акторів.
Олена Катаєва, керівник кравецького цеху ХНАТОБ, в театрі працює вже чотири роки. Спочатку була художником-модельєром. Робота подобається і зараз вона не уявляє себе без театру, без копіткої роботи в костюмерній. Тут ніколи не буває нудно. Завжди є цікава робота. Особливо, коли йде підготовка до нової вистави. Щоправда, доводиться багато «бігати». Олена за день робить 15 тисяч кроків, адже треба обійти всі цехи (і не один раз), де виготовляють вбрання для чергового спектаклю, і перевірити чи все буде готове вчасно.

Комментарии - 0