Предложить новость
Присоединиться к нам

3-й форум ОСББ: полтавці обговорили перспективи та проблеми

21 марта 2019
Просмотров: 215
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

В обласному центрі у виставковій залі міського Будинку культури пройшов 3-й форум ОСББ Полтавщини. У ньому взяли участь представники об’єднань з усіх районів та міст області. Актуальність проведення такого форуму полягає у розв’язанні конкретної проблеми – підвищення рівня обізнаності голів та членів ОСББ за допомогою комунікації з державними структурами для прозорого та чіткого функціонування житлових об’єднань і розуміння перспективи нововведень, що пропонуються для розв’язання нагальних питань.
Мета заходу – сформувати якісний підхід до створення ОСББ на Полтавщині та підвищення рівня обізнаності чинних голів ОСББ.
За словами начальника управління житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Едуарда Реви, нині в області діє 775 ОСББ та житлових кооперативів.
Мешканців багатоквартирних будинків найбільше турбують питання енергозбереження. Адже більша частина доходів родин витрачається на опалення, особливо у зимовий період.
Головам ОСББ розповіли про проблеми та перспективи роботи об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.
Зокрема, наголошували на утепленні будинків. Адже це дає до 50 відсотків економії тепла, а отже – зменшення витрат на опалення.
Під час форуму провели панельні дискусії та створили раду голів ОСББ Полтави.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0