Предложить новость
Присоединиться к нам

80 мільйонів гривень має надійти до Фонду охорони навколишнього середовища Полтавщини

9 апреля 2019
Просмотров: 128
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

З Фонду охорони навколишнього середовища щороку виділяються значні кошти на вирішення екологічних проблем області. Так, минулого року до Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації для фінансування надійшло 188 запитів на понад 360 мільйонів гривень. Із них до переліку для фінансування з Фонду 2018-го фактично включено 50 заходів на загальну суму понад 97 мільйонів гривень. Зокрема кошти спрямували на заходи з охорони і раціонального використання водних ресурсів, з охорони, раціонального використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів, земель та природних рослинних ресурсів, збереження природно-заповідного фонду.
За даними Департаменту фінансів облдержадміністрації, загальна сума коштів Фонду на 2019 рік складає понад 80 мільйонів гривень. Усього подано 140 запитів на загальну суму фінансування з Фонду 213 мільйонів гривень, що на 43% менше, ніж у 2018 році.
За даними Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, однією з основних проблем, які негативно впливають на своєчасне та ефективне використання коштів Фонду, є зменшення часу для їх використання. Адже Держбюджет України приймають в листопаді-грудні, а природоохоронні заходи на бюджетний рік виносять на розгляд сесії обласної ради й затверджують лише в березні-квітні наступного року.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *