Предложить новость
Присоединиться к нам

«Без бар’єрів»: у Полтаві провели перший інклюзивний спортивно-просвітницький захід

15 мая 2019
Просмотров: 120
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

У самісінькому центрі Полтави – в Корпусному парку, зібралися люди різного віку та фізичного стану. За словами співорганізаторки заходу, регіонального представника Національної Асамблеї людей з інвалідністю України Ірини Твердохліб, інклюзивне свято «Без бар’єрів» готували чотири роки.
Під час свята відбулися заняття з каністерапії – це лікування за допомогою собак. Також тут можна було позмагатися за звання найкращого тенісиста, пограти в дартс, армреслінг, фехтувати на шпагах та взяти участь в інших видах спорту. Окрім того, всі бажаючі могли ознайомитися з правилами дорожнього руху та отримати навички першої медичної допомоги.
Ірина Твердохліб говорить: свято приурочили до Міжнародного дня боротьби за права людей з інвалідністю. Його святкують 5 травня. У Полтаві, каже, свято такого масштабу відбулося вперше. Вона переконана, що жодна категорія громадян не повинна залишитися без уваги влади, суспільства, громадських організацій незалежно від національності, релігії, матеріального стану та стану здоров’я.
Метою Дня боротьби за права інвалідів є сприяння більш глибокому розумінню проблем, пов’язаних з інвалідністю, і мобілізація підтримки прав, гідності і благополуччя інвалідів. Люди з обмеженими можливостями мають такі ж самі права на працевлаштування, доступну освіту й інфраструктуру, як і всі громадяни.
На жаль, життя людей з обмеженими фізичними можливостями все ще залишається вкрай складним. Такі проблеми, як недолік спецпристосувань для пересування, складність отримання освіти, брак робочих місць і невелика грошова допомога, позбавляють їх можливості вести повноцінний спосіб життя й ізолюють від суспільства.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *