Предложить новость
Присоединиться к нам

Бездіяльність місцевої влади, спека чи інтенсивний рух великовантажних автомобілів

19 июня 2019
Просмотров: 230
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Мешканці села Кротенки Сем’янівської сільської ради, що у Полтавському районі, намагаються з’ясувати головну причину руйнації частини доріг у межах села. Днями в селі провели громадські слухання з цього питання.
Окрім ініціативної групи, в зібранні взяли участь небайдужі мешканці Кротенків та сусідніх сіл. Завітали на збори і народний депутат України з цього округу та власник місцевого кар’єру, з якого власне і возять пісок через село на будівництво нових доріг. У руйнуванні дороги звинувачують турецьку компанію «Онур», яка через їхнє село возить пісок для будівництва доріг державного значення.
Щоправда, не всі місцеві жителі погоджуються із такою думкою. Геннадій Фетисов переконаний, що всі біди від бездіяльності сільського голови.
До власника кар’єру, з якого постачають пісок, лунало чимало претензій. Та найбільше керівництво кар’єру обурили звинувачення у несплаті податків.
2019 -го року товариство «НВП Яцениво-Слобідський кар’єр піску» вже сплатило майже 2,5 мільйона гривень до бюджетів різних рівнів. Загалом за 2 роки державна казна поповнилася майже на 5 мільйонів гривень. А щодо автомобілів, то нині їх у цьому кар’єрі не завантажують, запевнив керівник товариства.
Дивно, але до сільського голови, якого люди обрали відстоювати їхні права, запитань не було. Ця зустріч нагадувала гру з м’ячем в одні ворота. Люди не згадували про те, скільки зроблено власником кар’єру для населеного пункту. Лише один із прикладів, відремонтована в селі дорога.
Сільський голова підтверджує, що мешканці сіл власними руками латають місцеві дороги.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро»
https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0