Предложить новость
Присоединиться к нам

Боротьба з бідністю чи чергове «замилювання» очей: на Полтавщині суттєво зменшилася кількість безробітних?

2 мая 2019
Просмотров: 14
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

За офіційними даними державного Центру зайнятості, Полтавщина входить до п’ятірки кращих областей за показником працевлаштування безробітних. На жаль, область утримує першість в Україні за чисельністю безробітних віком від 45 років, яким важче конкурувати на ринку праці. Ваучери для підвищення кваліфікації отримали 245 осіб.
За словами директора Полтавського обласного Центру зайнятості Катерини Клавдієвої, за результатами роботи останніх років на Полтавщині спостерігається тенденція до зменшення кількості безробітних на обліку. Так, з 81,7 тисячі у 2015 році до 63,3 тисячі осіб за 2018 рік з одночасним збільшенням кількості заявленої потреби в робочих місцях до рекордної за останні 10 років – 72,3 тисячі, вакансій. Найбільша за весь період діяльності служби чисельність працевлаштованих осіб – 48,2 тисячі. Більшість з них отримали роботу оперативно – до набуття статусу безробітного. За підсумками року Полтавщина у трійці лідерів серед регіонів за абсолютними показниками по співвідношенню кількості вакансій та чисельності працевлаштованих осіб до числа працівників регіональної служби зайнятості.
Нині в області реалізується програма зайнятості населення Полтавщини на 2018—2020 роки. Завдяки їй також вдалося працевлаштувати не одну тисячу безробітних. А на сесії обласної ради планують внести зміни про виділення коштів для допомоги працевлаштування учасників АТО.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *