Предложить новость
Присоединиться к нам

Бути чи не бути тимчасовим спорудам та МАФам: депутати Полтавської міськради перевірили літні майданчики

8 мая 2019
Просмотров: 17
Комментировать: 0
[Всего голосов: 0    Средний: 0/5]

Тема незаконного встановлення тимчасових споруд та малих архітектурних форм уже не перший рік на слуху у полтавців. Переважна більшість МАФів не відповідають жодним вимогам. Якщо в центрі обласного центру правил їх встановлення більш-менш дотримуються, то в мікрорайонах на ці правила взагалі не звертають увагу. Саме тому депутати Полтавської міської ради вирішили вдатися до радикальних дій. Члени комісії з питань розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних форм особисто перевіряють літні майданчики щодо їх відповідності до встановлених норм.
Нагадаємо, інспекція з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста протягом останніх двох місяців дала дозвіл на демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд на території Полтави. Відповідно до правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в місті, демонтаж тимчасових споруд та будь-яких конструкцій здійснюється у випадках самовільного розміщення такої споруди, конструкції, недотримання вимог паспорту прив’язки при її встановленні та у разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив’язки, інших дозвільних документів.
Підписуйтесь на наш канал YouTube «ІнформБюро» https://www.youtube.com/channel/VCOIBapPObXK4a9-ujQ8zX-Q/?sub_confirmation=1

Комментарии - 0

    Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *